echowebstore

Vše pro vaše cyklistické já

Kategorie produktů

Chcete ještě lepší ceny?

vip ceny4

­

doprava zdarma nad 15004

Garance odeslání v 1 den

 dodani zbozi zitra4

­

servis4

­

cyklokouc bok

Připravte svůj šatník na podzim

Nenechte se od svých oblíbených vyjížděk odradit chladnými podzimními dny. Zkontrolujte svůj šatník, zda v něm nechybí odolné, teplé a dobře viditelné oblečení. Pokud je potřeba něco doplnit, v tomto článku vám dáme pár šikovných tipů.

Číst dál...

Výživa a stravování cyklisty

Opět tu pro vás máme článek od Cyklokouče Jirky. Tentokrát zaměřený na výživu. A jak píše Jirka, jedná se o hodně individuální téma, proto berte článek především jako dobrou inspiraci.

 

Výživa obecně je obrovsky složitá a obsáhlá kapitola. A maximálně individuální! Proto tento článek neobsáhne zdaleka vše, co by mělo nebo mohlo být zmíněno. Existuje nespočet teorií, diet a přístupů, které nás pronásledují na každém kroku. Důležité je ale vycházet z toho, co máme rádi a co nám vyhovuje.

Uvádím několik vybraných témat, která vám můžou pomoci se lépe zorientovat či inspirovat.

Číst dál...

Kolo za vysvědčení

Ani letos vás neochudíme o již tradiční akci – kolo za vysvědčení. Odměňte svou ratolest za studijní výsledky novým kolem. U nás na něj dostanete od 29. 6. do 14. 7. 2018 slevu odvozenou podle známek na vysvědčení. 

Stačí přijít do prodejny Kolo-park.cz v Jilemnici na Masarykově náměstí s aktuálním vysvědčením a odvezete si kolo i se slevou.

Sleva -15% za samé jedničky
Sleva -10% za vyznamenání
Sleva -5% za vysvědčení

Kola pro kluky od 10 let najdete zde → 26" | 27,5"

Kola pro holky od 10 let vybírejte zde → 26" | 27,5"

Kola pro děti zhruba od 7 let najdete ZDE

Kola pro děti přibližně od 5 let nakupujte ZDE

První šlapací kola najdete ZDE

Odrážedla pro nejmenší vybírejte ZDE

Akce platí pouze v kamenné prodejně. A to od 29. 6. do 14. 7. 2018. Slevy se nesčítají. Platí pouze po předložení vysvědčení z roku 2018. Slevy neplatí na elektrokola a koloběžky.

Kompletní nabídka Force a Max1

Máme pro vás novinku, která vás jistě potěší. V nabídce našeho e-shopu www.kolo-park.cz, s až 20 000 produkty, najdete nově i kompletní nabídku českých značek Force a Max1.

Force

Oblíbená značka Force, pocházející ze Zlína, obsáhne vše, co na kolo můžete potřebovat, a to včetně kola samotného. Neustále se zlepšuje a rozvíjí. V dnešní době vám Force kromě komponentů a doplňků nabízí i široký sortiment oblečení v různých kvalitativních řadách, a to nejen pro cyklisty.

Max1

Cyklistické komponenty a příslušenství další české značky Max1 vás zaujmou jak velice příjemnou cenou, tak i neustále rozšiřujícím se sortimentem.

Zboží Force nakupujte → zde

Zboží Max1 nakupujte → zde

Jezdecké chyby cyklistů

Máme tu první článek od Cyklokouče Jirky. Dočtete se, jaké jsou 3 hlavní zásady správné jízdy na kole.

 

Dříve než upozorním na nejčastější jezdecké chyby, stručně popíšu, jaké jsou podle mě nejdůležitější dovednosti pro správnou a bezpečnou techniku jízdy nejen v terénu. Jsou jen 3 :-)

Číst dál...