echowebstore

Vše pro vaše cyklistické já

Kategorie produktů

­

darky pro cyklisty

­

banner bok poukaz

­

darkova taska2

­

doprava zdarma nad 15004

Garance odeslání v 1 den

 dodani zbozi zitra4

Chcete ještě lepší ceny?

vip ceny4

O Kolo-park.cz

Jak to začalo...

Už od roku 2002 se Michal Soukup aktivně věnuje své oblíbené cyklistice. Z počátku to byly silniční závody a později k silničce přidal i bika a začal objevovat radosti horské cyklistiky. Kromě sportu se vždy rád věnoval sledování novinek, techniky a inovací ve světě jízdních kol. Mimo to nasbíral spoustu zkušeností v několika cykloservisech s opravami a stavbami kol.

Nakonec, v březnu 2014, jeho koníček vyústil v otevření vlastního obchodu v Jilemnici, ke kterému později přidal i ten internetový.

Jak to je...

Jak v kamenném obchodě, tak i v tom internetovém si můžete kromě jízdních kol od 5 výrobců vybrat i z rozmanité škály dalšího nezbytného zboží – komponenty k jízdním kolům, oblečení a doplňky, ale i sportovní výživu.

Kromě zboží vám nabízíme pomoc s výběrem,není třeba bát se na cokoliv zeptat.

Jak to bude...

Probíhá cyklistická sezóna 2018, v pořadí naše pátá. Za tu dobu jsme si získali důvěru mnoha z Vás, rádi se k nám vracíte pro nákup, servis nebo jen tak na kus řeči.

Neusínáme ale na vavřínech a naše myšlenky jsou dál a výš.

  • Díky novému mechanikovi, který se od podzimu pečlivě připravuje a školí, Vám poskytneme ještě lepší, preciznější, ale i rychlejší servis kol.
  • Pracujeme na ještě větších skladových zásobách především pak komponentů. Nabídka se rozrůstá i o Vaše oblíbené oblečení a doplňky.
  • I pro naše zákazníky z celé České republiky stále aktualizujeme a vylepšujeme náš e-shop.

Naše vize budoucnosti je taková, že Kolo-park.cz tu bude pro Vás, ať budete potřebovat nejen nové kolo, ale i cokoliv k němu. Vybere si u nás opravdu každý. A díky našemu vstřícnému ale zároveň profesionálnímu přístupu se k nám budete rádi vracet.

Kdo jsme my...

Michal Soukup

michal vedoucí prodejny
objednávky zboží
technická konzultace

 Zuzana Malíková

zuzka marketing, design
expedice a kontrola objednávek
fakturace, administrativa

 

 

Jsme otevřeni novým nápadům, nebojte se nám tedy napsat, pokud u nás něco postrádáte.

Děkujeme, že můžeme být Vašim partnerem při Vašich vyjížďkách!