echowebstore

Vše pro vaše cyklistické já

Kategorie produktů

Přidejte se k nám

cyklovylety bok 2019

­

doprava zdarma nad 15004

Garance odeslání v 1 den

 dodani zbozi zitra4

Chcete ještě lepší ceny?

vip ceny4

Doprava zdarma na Slovensko nad 6000 Kč

Operace Ulzibat pro Krasima Starého

Krasim je čtyřletý chlapeček, který se narodil s poruchou DMO (dětská mozková obrna). Díky péči lékařů a usilovnému cvičení rodičů ušel kus cesty. Bohužel Krasim vzhledem k svalovému napětí nemůže chodit. K odstranění těchto lokálních svalových napětí mu pomůže operace Ulzibat. Krasim by rád jednou chodil a dováděl se svojí sestrou, dvojčetem. Věříme, že absolvování operace Krasimovi pomůže v jeho dalších krocích za radostnějším životem.

Podpora tohoto projektu byla velice rychlá, je vidět, že jste ohromní sportovci! Probíhala totiž díky aplikaci EPP - pomáhej pohybem, kdy bylo potřeba nasbírat dostatečný počet bodů. Pro Krasima je tedy podpora ukončena, díky aplikaci ale můžete pomáhat dalším projektům. O výsledku Krasimovy operace Vás budeme informovat. Ještě jednou děkujeme!

Velké díky patří samozřejmě také Nadaci ČEZ, díky které jste mohli na operaci přispívat a poskytla peníze na tento projekt.

 

Operace proběhla v půlce září 2017 a Krasim se v pořádku zotavuje. Maminka se o něj pečlivě stará a věří, že co nevidět začnou pracovat na prvních krůčcích. My i Krasimova rodina mnohokrát děkuje Nadaci ČEZ za poskytnutí nadačního příspěvku.koláž ulzibat