Pojištění kola

Doprava zdarma na Slovensko nad 6000 Kč

Tomáš Dudek Tomáš Dudek

Tomáš Dudek

Zatímco cyklistický klub Kolo-park.cz je zatím v plenkách, jeho hlavní jezdec Tomáš Dudek je už zkušený závodník. om

Je narozen 23.9.1988 a zde je jeho dosavadní cyklistická kariéra.

• Juniorský reprezentant (2003-2004)
  • Člen profesionální stáje - CK Příbram (2005-2006)
  • Do r. 2012 pravidelný účastník českých a mezinárodních pohárů v silniční cyklistice
  • Dvojnásobný vítěz mistrovství republiky v amatérských závodech UAC a Master

Krušnoton 12.8.2017

V sobotu 12.8. se Tomáš zúčastnil jednoho z největšího maratonu v Čechách - Krušnotonu. Vybral si trasu 110 km. Od začátku se jelo v ostrém tempu a v prvním kopci se skupina rozdělila a vpředu zůstalo pět jezdců. To Toma ale neodradilo, tak je se skupinou dalších tří závodníků dojeli. Bohužel v jednom z prudkých sjezdů skupina Tomášovi opět odjela a on odjel do cíle společně s paralympionikem Jiřím Ježkem. Z celkem 456 účastníků se Tom umístil na krásném třetím místě ve své kategorii a sedmý absolutně! Ke skvělému výsledku gratulujeme a děkujeme!

Výsledky si můžete prohlédnout ZDE

DSC8630

DSC8368

DSC8400

DSC8411

ŠUAC Konstantinovy lázně 15.7.

V sobotu 15.7. se Tomáš účastnil silničních závodů ŠUAC v Konstantinových lázních. Umístil se 1. ve své kategorii a 3. celkově.

20120743 10207340486629308 1291438834 n

Český pohár ve Smečnu 8.6.2017

19964641 10207303447543354 436248439 nOvšem Tomáš měl v hlavě pro tento týden jiný cíl, na který se připravoval, a tím byl závod Českého poháru ve Smečnu. Tento závod byl součástí dvoudílného etapového seriálu Lidice.

Jelikož Tomáš nejel závod ČP za poslední 4 roky, tak jeho cíl byl jasný - dojet do cíle. Závodní tempo na nejvyšší české úrovni se všemi nejlepšími českými týmy a jedním zahraničním byl znát. Přesto se Tomáš přes polovinu závodu stále úspěšně držel v hlavním pelotonu až do 7 okruhu z 10. Poté se hlavní peloton rozdělil a bohužel Tomáš zůstal v té zadní části. Byl ale spokojený, jelikož jeho skupina dorazila zdárně až do cíle. Tomáše trochu mrzelo, že nevydržel v první skupině, ale vzhledem k jeho výkonnosti, která letos není taková, jakou by očekával, zejména z důvodu nedostatku tréninku, je tento výsledek uspokojivý.

19970548 10207303450543429 1016645111 n

Závody seriálu SAL Roudnice nad Labem 6.7.2017

Druhý den ve čtvrtek vyrazil Tomáš na další závody do Roudnice nad Labem na seriál SAL. Zde se sešel velmi početný peloton a na rovinnatém okruhu bylo téměř jisté, že se bude rozhodovat v závěrečném spurtu. Tomáš ale není žádný spurter, a tak se několikrát za závod snažil dostat do úniku. Zkoušel to i v posledním mírném kopci asi 3 kilometry před cílem, ale bohužel ani tento poslední únik nebyl úspěšný, a tak Tomáš dorazil v hloubi balíku v poli poražených.