echowebstore

Vše pro vaše cyklistické já

Kategorie produktů

­

bok lyze

­

doprava zdarma nad 15004

Garance odeslání v 1 den

 dodani zbozi zitra4

Chcete ještě lepší ceny?

vip ceny4

­

servis4

Doprava zdarma na Slovensko nad 6000 Kč

Půjčovna elektrokol Půjčovna elektrokol

V současné chvíli je půjčování elektrokol ukončeno. Elektrokola z půjčovny si nyní můžete zakoupit za bezkonkurenční ceny.

Testovací elektrokola na prodej najdete zde:

V prodejně Kolo-park.cz v Jilemnici na Masarykově náměstí vám rádi půjčíme i elektrokolo. Elektrokola půjčujeme především těm, kteří si chtějí vyzkoušet, jak elektrokolo funguje. Je samozřejmě možné si ji půjčit i na výlet. Tato elektrokola slouží i jako náhradní elektrokolo v případě reklamace.

Cena půjčovného: 300 Kč/den (skládačka) | 500 Kč/den (horské a krosové elektrokolo)

Doba zapůjčení: 1 den = 24 hodin

Vratná záloha: 5000 Kč (z té jsou hrazeny případné škody)

Vezměte si s sebou 2 platné doklady totožnosti s fotografií, pro sepsání smlouvy o pronájmu.

Bonus pro vás: V případě, že se rozhodnete pro koupi elektrokola bezprostředně po jeho vypůjčení, vrátíme vám cenu půjčovného za jedno elektrokolo.

 

Půjčovna v Kolo-park.cz se řídí výpůjčním řádem a smlouvou o pronájmu movitých věcí na dobu určitou. Před zapůjčením si prosím výpůjční řád prostudujte.

Prosíme o respektování otevírací doby prodejny Kolo-park.cz. Samozřejmě Vám elektrokolo zapůjčíme i mimo otevírací dobu, pouze ale po předchozí dohodě, a to minimálně den předem.

You can rent an e-bike for one day for CZK 300 / day (urban electric bike) | CZK 500 / day (MTB and hybrid electric bike). 1 day = 24 hours.

We require two ID documents and deposit of CZK 5.000 (EUR 200)

 

Náš vozový park

1024

Skládačka Apache Tocho

Nyní na prodej za 17 990 Kč. Najdete ho ZDE.

Klasická skládačka, na kterou jste byli zvyklí, dostala baterii a motorek. Je vhodná pro menší cyklisty pro jízdu po městě nebo mezi vesnicemi. Díky nízkému nástupu ji ocení i starší lidé. Snadno ji také složíte do malé kostky o rozměru 86x70x40 cm a převezete téměř v každém kufru auta. 

S elektro-skládačkou ujedete přibližně 40-70 km, to vždy ale v závislosti na podmínkách. Například u nás v Krkonoších s ní ujedete cca 50 km.

 

 

RM-Ebike-Cross-e350-lady-L-504-Wh-mat-black-silver-white- a91874357 10639ZDE

Nyní na prodej za 28 990 Kč. Najdete ho ZDE.

Dámské krosové elektrokolo Rock Machine Crossride e350 LADY s motorem BFI Sport Drive v zadním náboji je určeno pro jízdu po asfaltových cestách, cyklostezkách a v lehkém terénu.

 

 

 

POZOR - o půjčení elektrokola je velký zájem, je tedy nutné si ho dopředu zarezervovat!