echowebstore

Váš cyklistický internetový obchod

Kategorie produktů

Chcete ještě lepší ceny?

vip ceny bok

­

servis

Garance odeslání v 1 den

 Garance rychlého nákupu

Novinky a speciální slevy!

Přejete si zasílat novinky a speciální slevy jen pro odběratele e-mailů?
Prosím počkejte
Doprava zdarma na Slovensko nad 6000 Kč

Půjčovna elektrokol Půjčovna elektrokol

V prodejně Kolo-park.cz v Jilemnici na Masarykově náměstí vám rádi půjčíme i elektrokolo. V nabídce máme elektrokola dvě - jedno městské, druhé horské. Půjčujeme je především těm, kteří si chtějí vyzkoušet, jak elektrokolo funguje. Je samozřejmě možné si ji půjčit i na výlet. Tato elektrokola slouží i jako náhradní elektrokolo v případě reklamace.

Cena půjčovného: 300 Kč/den 

Vratná záloha: 5000 Kč (z té jsou hrazeny případné škody)

Vezměte si s sebou 2 platné doklady totožnosti s fotografií, pro sepsání smlouvy o pronájmu.

 

Půjčovna Kolo-park.cz se řídí výpůjčním řádem a smlouvou o pronájmu movitých věcí na dobu určitou. Před zapůjčením elektrokol si prosím výpůjční řád prostudujte.

Prosíme o respektování otevírací doby prodejny Kolo-park.cz. Samozřejmě Vám elektrokolo zapůjčíme i mimo otevírací dobu, pouze ale po předchozí dohodě, a to minimálně den předem.

You can rent an e-bike for one day for CZK 300 / day

We require two ID documents and deposit of CZK 5.000 (EUR 200)

 

Náš vozový park

1024Skládačka Apache Tocho

Klasická skládačka, na kterou jste byli zvyklí, dostala baterii a motorek. Je vhodná pro menší cyklisty pro jízdu po městě nebo mezi vesnicemi. Díky nízkému nástupu ji ocení i starší lidé. Snadno ji také složíte do malé kostky o rozměru 86x70x40 cm a převezete téměř v každém kufru auta. 

S elektro-skládačkou ujedete přibližně 40-70 km, to vždy ale v závislosti na podmínkách. Například u nás v Krkonoších s ní ujedete cca 50 km.

 

apache-yamka-mx-teal 1Horské elektrokolo Apache Yamka MX 16 Ah, 1x10

Toto horské elektrokolo je sice dámské, ale nic nebrání jeho půjčení i pánům. Nicméně jej jistě ocení dámy (a jejich muži) při dlouhých horských výletech po silnici i v terénu.

Ze standardní výbavy vás zaujme vzduchová vidlice SR Suntour s uzamykáním z řidítek, osazení Shimano Deore s řazením 1x10 a hydraulické kotoučové brzdy Shimano M615.

Co vás ale jistě zajímá je pohon. Yamka je vybavena extrémně výkonným středovým pohonem Bafang se silnější variantou baterie - 16 Ah. S tímto motorem ujedete až 150 km (opět v závislosti na podmínkách), navíc se vám bude líbit velice rychlá a plynulá reakce motoru na šlápnutí. Kolo vás tedy nezradí ani při rozjezdech v kopcích. Jízda je pohodlnější a rychlejší, avšak elektrokolo s tímto středovým pohonem je sportovní, tudíž přidává pomoc podle síly šlápnutí, takže zabírat musíte ;-)

POZOR - o půjčení elektrokola je velký zájem, je tedy nutné si ho dopředu zarezervovat!