Obchod

Fotogalerie

Handbike pro Moniku

Náš projekt handbike pro Moniku měl veliký úspěch. Tímto bychom vám chtěli mnohokrát poděkovat za podporu. Jsme rádi, že dobří lidé existují.

Především díky vám se náš projekt dostal do podvědomí veřejnosti a na transparentní účet a do kasičky se nasbíralo kolem 30 tisíc. Je to ohromná částka, kterou vám jen tak někdo nedá, moc si toho vážíme.

Jelikož jsou ale handbiky drahé, tak bylo potřeba získat ještě 120 tisíc na ten, který si Monika vybrala. Vybírala pečlivě, konzultovala jej s dalšími hendikepovanými sportovci. Nakonec to vyhrál handbike od německé značky Schmicking v hodnotě 150 tisíc. Proto jsme oslovili několik nadací, od kterých jsme za poměrně rychlou dobu zbytek peněz získali. Nyní jsi už Monika užívá handbike na plno.

V současné chvíli Monika s nadšením jezdí na svém novém handbiku. Problém jí nedělají ani 60 km vyjížďky. Ještě jednou všem děkujeme za podporu tohoto úžasného projektu.

Monča na Metrostav handy cyklomaratonu:

Ve dnech 2.-6.8.2016 se Monika účastnila maratonu, kdy společně s týmem dalších šesti dam ujely neuvěřitelných 2222 km za 105 hodin. Jako jediná jela na handbiku, ostatní slečny jely na kolech. Cestu zvládla naprosto parádně a to i navzdory nepříznivému počasí a počátečním problémům s handbikem. I kvůli tomu, že na handbike není zvyklá a zlobí jí, se stále usilovně snažíme získat peníze na ten nový, který jí nebude trápit a bude moci najíždět kilometry. Byl to pro ní nezapomenutelný zážitek a hlavně - jela pro dobrou věc! Podobných akcí se chce účastnit i v budoucnu, pomozme jí společně sehnat nový stroj! :-)

Praktické rady cyklistům

Dozvíte se v naší poradně

Jak vybrat kolo a jak se pak o něj starat?

Jak se obléknout na sportovní výkon a také vše o elektrokolech...

Novinky na váš e-mail

Buďte o krok napřed! Vše okolo kol pravidelně v e-mailu.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.