POZOR OD PÁTKU 21.6 DO ÚTERY 25.6 JE ZAVŘENÁ PRODEJNA V JILEMNICI A NEBUDE PROBÍHAT EXPEDICE OBJEDNÁVEK.
OBJEDNÁVKY BUDOU ZPRACOVÁNY DO ČTVRTKA 20.6 DO 12H A POTÉ AŽ VE STŘEDU 26.6
Obchod

Nový e-shop

Dlouho očekávaná chvíle je konečně tady – spustili jsme nový e-shop www.kolo-park.cz kde najdete vše pro vaše cyklistické já.

Pojďte se podívat, jaké novinky jsme si pro vás připravili:

 1. Moderní vzhled – který odpovídá současným trendům online nakupování.
 2. Bezpečnější nákupy – a to díky HTTPS certifikátu.
 3. Přehlednost – nový e-shop by pro vás měl být nyní přehlednější a intuitivnější.
 4. Rychlost – stará verze e-shopu už nás všechny delší dobu trápila se svým dlouhým načítáním stránek. Nyní už poběží vše jako po másle.
 5. Filtrování – tuto funkci jste často postrádali. Nově tedy budete moci filtrovat produkty podle různých parametrů. Z počátku tak bude možné filtrovat pouze kola a elektrokola. Postupem času budeme parametry přiřazovat k oblečení, příslušenství, komponentům a dalším kategoriím. Je to ale běh na dlouhou trať, proto buďte prosíme trpěliví :-)
 6. Řazení podle ceny – věříme, že ani vy jste netušili, že toto může znamenat hodiny a hodiny programování. Je to tak. Naštěstí máme k dispozici šikovné programátory a vy nyní můžete řadit produkty podle skutečné ceny.
 7. Doporučené produkty – tato funkce vyžaduje opět čas a trpělivost. V budoucnu se ale můžete těšit na doporučené zboží u jednotlivých produktů. Nezapomenete tedy k novému kolu přikoupit náhradní duši nebo dres do barvy kola.
 8. Přehlednější články – není to jen o nakupování. Na našem e-shopu se můžete dočíst i zajímavé novinky nebo praktické rady – to vše v novém kabátu.
 9. Snadné zadávání PSČ pošty pro služby ČP Balík na poštu nebo Balík do Balíkovny. Je konec vyhledávání PSČ v seznamu pošt – díky chytré aplikaci stačí zadat město a výběr je hotový. Navíc zjistíte další důležité informace k pobočce.
 10. Platby kartou – i o tuto službu jste nás často žádali. A my vám ji na nový e-shop rádi přidali. Nákupy tak budou rychlejší a pohodlnější. Můžete platit kartou nebo online převodem.
 11. Přehlednější e-maily o vaší objednávce.

A spousta dalších drobností. Věříme, že se vám náš nový e-shop bude líbit. Z počátku může docházet k chybám nebo nestandardnímu chování. Proto vás moc prosíme o trpělivost. Budeme pracovat na co nejrychlejším spuštění pro hladký chod.

Pokud najdete nějakou závažnou chybu nebo překážku, budeme rádi, když nám váš poznatek napíšete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme a přejeme příjemné a pohodové nakupování

Tým Kolo-park.cz

Praktické rady cyklistům

Dozvíte se v naší poradně

Jak vybrat kolo a jak se pak o něj starat?

Jak se obléknout na sportovní výkon a také vše o elektrokolech...

Novinky na váš e-mail

Buďte o krok napřed! Vše okolo kol pravidelně v e-mailu.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.