Obchod

Fotogalerie

Připravte svůj šatník na podzim

Nenechte se od svých oblíbených vyjížděk odradit chladnými dny.

Zkontrolujte šatník, zda v něm nechybí odolné, teplé a viditelné oblečení. Pokud je potřeba něco doplnit, máme tu pár tipů.

 

Bundy

V naší nabídce najdete kvalitní bundy od českých značek Force Etape, a to od lehkých větrovek po pořádně zateplené bundy. Většina má velice univerzální střih vhodný pro pány i dámy. Stejně tak jsou bundy univerzální i pro jiné sporty než pro cyklistiku.

Naše tipy:

Bunda Etape Vento – bunda je vyrobena z velice příjemného materiálu, který neprofoukne, ale zároveň je prodyšný. Bundu snadno složíte do malého a lehkého balíčku.

Bunda / pláštěnka Force X45 – opravdová pláštěnka i do pořádného deště. Bunda je lehká a také je možné ji sbalit do malého balíčku.

Bunda Force X80 – bunda z tenkého softshellu vhodná pro sportovní výkony na podzim i na jaře. Bunda není zateplená, ochrání vás ale před vlhkem a větrem. Vyrábí se v dámském i pánském provedení.

Bunda Force X72 – Zateplená softshellová bunda vhodná pro zimní cyklistiku nebo na běžky.

 

Zateplené kalhoty

Najdete u nás dlouhé zateplené kalhoty opět od značek Force Etape. Kalhoty jsou vyráběné s různým stupněm zateplení, v univerzálním střihu pro pány i dámy. Jsou v provedení s cyklistickou vložkou, nebo bez ní, takové jsou pak vhodné i pro jiné sporty, jako je například běh nebo běžecké lyžování.

Naše tipy:

Kalhoty Force Z68 – mírně zateplené kalhoty vhodné na jaro a podzim. Vyrábí se v provedení s laclem, do pasu, s vložkou i bez ní.

Verze Z68 PRO je je extra zateplená v oblasti kolen.

Kalhoty Etape Sprinter WS – Odolnější kalhoty vhodné i do zimy. Přední díl je vyroben z materiálu Softshell. Zadní díl z prodyšnějšího materiálu ThermoFit se zateplením.

Zateplené kalhoty Etape Polar WS lacl – Extra odolné a teplé kalhoty s laclem. Jsou vyrobeny z materiálu Softshell s membránou a zateplením.

 

Zateplené rukavice

Opět u nás najdete rukavice s různým stupněm zateplení. Jsou provedeny v univerzálním střihu vhodném pro pány i dámy. 

Naše tipy:

Rukavice Force Extrem – mírně zateplené podzimní rukavice v různých barvách. Dlaňová část je pogumovaná, nikoliv s výstelkou. Proto jsou vhodné jak na kolo, tak i pro běžné nošení a jiné sporty.

Rukavice Force Reflect – jsou provedeny stejně, jako Force Extrem, vrchní část je ale vyrobena z celoreflexního materiálu. Jsou tedy skvělou volbou, jezdíte-li za snížené viditelnosti a v provozu.

Rukavice Force X72 – velmi teplé a odolné rukavice vhodné do zimního počasí. Dlaňová část je vyztužená, není ale problém jejich použití například na lyže.

 

Návleky na tretry

slouží pro zahřátí nebo ochranu před deštěm, ale také k ochraně bot před nečistotami. Existují varianty s různou odolností. Návleky jsou navíc další možností, jak zvýšit svou viditelnost.

Naše tipy:

Návleky na tretry Force Lycra – tenké elastické návleky vhodné pro ochranu obuvi před blátem a dalšími nečistotami.

Návleky na tretry Force Rainy – elastické a nepromokavé návleky vhodné do deště. Pro snazší oblékání jsou vybaveny zipem v zadní části. 

Návleky na tretry Force Neopren – odolné návleky, které vás zahřejí a ochrání před mírnou vlhkostí. Nejsou však vhodné do velkého deště.

 

Čepice, šátky a čelenky

Čepička nebo šátek pod přilbou dokážou až zázraky, co se tepelného komfortu týče. Proto je určitě neopomíjejte.

Naše tipy:

Čepice pod přilbu Force – tenká, ale relativně teplá čepička vhodná jak pod přilbu, tak i na běžné nošení.

Šátky a nákrčníky – velice šikovný pomocník na ochranu krku před větrem a chladem. Například tubus Force zimní je opravdu teplý a lze jej využívat i v zimě.

  

Praktické rady cyklistům

Dozvíte se v naší poradně

Jak vybrat kolo a jak se pak o něj starat?

Jak se obléknout na sportovní výkon a také vše o elektrokolech...

Novinky na váš e-mail

Buďte o krok napřed! Vše okolo kol pravidelně v e-mailu.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.