POZOR OD PÁTKU 21.6 DO ÚTERY 25.6 JE ZAVŘENÁ PRODEJNA V JILEMNICI A NEBUDE PROBÍHAT EXPEDICE OBJEDNÁVEK.
OBJEDNÁVKY BUDOU ZPRACOVÁNY DO ČTVRTKA 20.6 DO 12H A POTÉ AŽ VE STŘEDU 26.6
Obchod

Sbíráme body na elektrokolo pro Tomáše!

Po několika letech tu máme opět krásný projekt na podporu hendikepovaného Tomáše. Sbírali jsme body v aplikaci EPP Pomáhej pohybem. Cílem bylo vybrat necelých 74 000 Kč na nové elektrokolo pro Tomáše. A to jsme dokázali za neuvěřitelné 4 dny!

Tomáš je mladý muž s nepříjemným hendikepem - už od mala trpí nevyléčitelnou nemocí, kdy se mu samovolně lámou kosti. Pomocí léků se daří držet jeho stav jakž takž pod kontrolou, i tak si ale při pohybu bez vozíčku neporadí. Na nohy se sice postavit dokáže, tedy jen za pomoci berlí, ale na dlouho to není. Co mu ale naštěstí problém nedělá, je jízda na kole. A protože Tomáš není člověk, co by něco vzdával, života se snaží užívat na plno! A takoví lidé si zaslouží podporu. 

Vybrali jsme mu elektrokolo Rock Machine s kvalitním motorem Bosch, se sníženým nástupem a ještě doplnili o teleskopickou sedlovku. Díky této kombinaci se na kole bude cítit bezpečně a stabilně, především v případě nenadálých situací bude sestoupení hračka. Aby si mohl kola jen užívat, vybrali jsme jen to nejkvalitnější. 

Díky jízdě na kole se bude Tomáš udržovat ve formě a hlavně bude moci alespoň na chvíli ujet svým starostem. A co jsme vám ještě neprozradili je, že Tomáš má skvělou rodinu - ženu a krásnou dcerku. Díky našemu projektu budou moci trávit společný čas, bavit se a utužovat vztahy.

Za neskutečné 4 dny jsme dosáhli cílové částky a nyní nás už jen čeká předání elektrokola Tomášovi, který je vám za pomoc neskutečně vděčný.

Zde si stáhněte aplikaci a při každé své aktivitě (kolo, běh, chůze i posilování) si ji zapněte a sbírejte body, které na konci přiřaďte projektu, který vás chytně za srdce. Pohybem totiž můžete pomáhat dál spoustě dalším lide, kteří to potřebují.

Všem, kteří se do této, nakonec bleskové, akce zapojili, z celého srdce děkujeme.

Praktické rady cyklistům

Dozvíte se v naší poradně

Jak vybrat kolo a jak se pak o něj starat?

Jak se obléknout na sportovní výkon a také vše o elektrokolech...

Novinky na váš e-mail

Buďte o krok napřed! Vše okolo kol pravidelně v e-mailu.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.