Obchod

Nabídka práce/brigády na letní sezonu

Pro letní sezónu březen - září nabízíme práci / brigádu v prodejně Kolo-park.cz v Jilemnici od března do září.

Možnost práce na HPP či brigády na DPP.

Náplň práce:

  • Obsluha zákazníků na prodejně.
  • Prodej oblečení, přileb, doplňků.
  • Expedice online objednávek.
  • Přijímání zboží, péče o prodejnu.
  • Otevírací doba prodejny: po-pá 9-17, so 8-11.

Požadujeme:

  • Není nutná znalost oboru.
  • Pracovitost a spolehlivost.
  • Milé a přátelské vystupování a radost z jednání se zákazníky.
  • Základní znalost práce na PC.

Nabízíme:

  • Práce na HPP 200 Kč / hod.
  • Brigáda na DPP - 150 Kč / hod (min. 15 hod. / týden).
  • Práci od března do září.
  • Zaměstnanecké slevy na celý sortiment.
  • Uvítáme dlouhodobou spolupráci.

Napište nám něco o sobě na email info(@)kolo-park.cz.

Těšíme se na vás!

Praktické rady cyklistům

Dozvíte se v naší poradně

Jak vybrat kolo a jak se pak o něj starat?

Jak se obléknout na sportovní výkon a také vše o elektrokolech...

Novinky na váš e-mail

Buďte o krok napřed! Vše okolo kol pravidelně v e-mailu.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.